Zmień język strony:
PL EN DE FR ES GR CN
rodzinka na swoim

Rodzina to zaufanie

bądź naszym partnerem
i dołącz do nas

Rodzinny charakter naszej firmy ma duży wpływ na jej stabilność. W naszej działalności nie chodzi jedynie o szybki wzrost, lecz o rozwój firmy, budowę reputacji, wzrost wartości naszej marki. Jako właściciele firmy stawiamy na ciągłość, dlatego o wiele bardziej świadomie kierujemy strategię na wzrost wartości i skutecznie opieramy się presji realizowania krótkookresowych korzyści.

Już od 25 lat zajmujemy się rozbiorem mięsa wołowego. W 2004 roku otrzymaliśmy pozwolenie na eksport własnych produktów oraz zostaliśmy zakwalifikowani do zakładów klasy "A" co świadczy o najlepszym asortymencie produktów, a także o wysokiej higienie i jakości.

mięso w chłodni

Czym jest wyjątkowy smak mięsa
i jak go znaleźć?

Nasze mięso pochodzi tylko z najlepszych hodowli bydła w Polsce. O jego smaku decyduje nie tylko rodzaj mięsa. lecz również odpowiedni sposób jego obróbki oraz leżakowania. Im lepsza wołowina, tym krótszy czas obróbki termicznej w kuchni. Czynnikami decydującymi o jej walorach jest barwa, kruchość, zapach oraz wartości odżywcze. Te podstawowe cechy wyróżniają nasze mieso i gwarantują najwyższą jej jakość.

Zakład produkcyjny w Poninie

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć.

Zakład nasz mieści się w Poninie, małej miejscowości koło Kościana, w odległości ok 50 km od miasta Poznań. Zobacz jak do nas trafić.

Lokalizacja
badass

Szanując Twój czas i pieniądze

wszystkie zlecenia
realizujemy zawsze na czas

Zamów